Tüm Filtreler
Yüzlerce araştırmacı, doğaya maruz kalmanın sağlığımız için iyi olduğunu ve 2017 tasarım dünyasının bu mesajı aldığını zaten kanıtladı. Artan çevresel farkında ile birlikte, doğaya ve sadeliğe dönme arzusunu büyütüyor ve onu evlerimizde ve hayatlarımızda içeriyor. Zaten yiyecek, mobilya, giysi ve yaşam tarzında sıcak bir trend haline gelen şey, özellikle yetişme çağında olan genç bireylerin yaşam alanlarını tasarlayan, tasarım dünyasında kabul görüyor.

Genç odalarında, doğal ve organik öğelerin kullanımı, 2017'nin ana trendlerinden biriydi. Sade ve rahatlığın önalanda tutulduğu 2018 genç odası modelleri, kendini kanıtlamaya hazırlanan gençlerin huzurlu bir ortamda büyümelerini hedefliyor.

                                                                                                                                                                                                                         2018 Genç Odası Modelleri
Genç Odalarında Doğal Malzemeler Ve Sadelik


Doğal malzemeler ne demektir? doğaya bağlanmanın en kolay, en sıcak yollarından biridir ve 2017'de benzersiz karyolalar ve yataklar, saklama kutuları, sıcak trend olan kitaplık ve raflar ve diğer aksesuarlar.

Organik pamuk, tuval, jüt ve keten gibi doğal elyaftan hazırlanan tekstil de çeşitli aksesuar ve yatak takımları çocuk ve genç odalarında çok popüler olacak. Gümüş, krom ve kalay serin tonları son birkaç yıldır dekoratif yıldızlar olmuştur, ancak şimdi ibre ters yöne döndü,  sıcak metaller spot ışıklarında vakit geçiriyorlar.  

Genç odalarında metalleri bu kez aksesuarlarda görmek mümkündür. Ancak oda boyunca yalnızca birkaç aksanla sınırlı, başucu lambası, perde çubukları, yatak başlıklarında görülebiliyor. 2018 genç odası modelleri, kız ve erkek özelliklerine göre. Derin deniz veya çivit mavisi, gri, açık yeşil, açık pembe renk seçenekleriyle göze çarpıyor.
 Rahat Ve Konforlu Genç OdalarıGenç odalarının en fazla önem taşıyan ayrıntısı dağınıklıktır. Dağınıklığı toparlayacak ayrıntılar,  2018 genç odası modelleri çıkış noktasını oluşturuyor. Gençlerin, rahat ve konforlu yataklar, dağınıklığı toparlayan bol çekmeceli şifonyer ve dolaplar, çalışmasın teşvik edecek kitaplıklar ve raflar, duvar süslemeleri, çerçeveler, çalışma masaları da hem huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlayacaktır.


Bir Önceki Blog Yazımız Olan 2018 Yatak Odası Modelleri Yazımızı İnceleyebilirsiniz
25.10.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.