Tüm Filtreler

Yazımızda 2017 yılında öne çıkan yemek odası takım ve tasarımlarına yer vereceğiz. Dekorasyon önerileri için görselleri inceleyebilir ve ayrıntılı ipuçları için yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

 
Misafir kavramının önemli olduğu ve kutsallaştırıldığı hatta misafirperverliğin en iyi örneklerinden birinin sunulduğu toplum davranışlarımızı ele alacak olursak yemek odalarının ve sofrada geçirilen zamanın bizler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Yenilikleri öğrendiğimiz tariflerle ve şık sunumlarla dostlarımıza aile bireylerimize sunmanın ve masada geçirilen uzun sohbetlerin heyecanını yaşarız. Ev düzeni ve günlük sorumluluklarla geçen zamanla ya da iş yaşamınızda ki yorucu tempodan sonrası için sizlere ayak uydurabilecek niteliklere ve pratik kullanıma sahip fonksiyonel yemek odalarını içerikte derledik.


2017 Yılı İçin Yemek Odası Önerileri
Günlük hayatınıza yenilikler katıyor olmasının dışında tarzınızla uyum arayışı içerisinde olabilir ve evinize uygun olan renk ve özellikleri talep edebilirsiniz. Zaten ürünler artık 2017 yılı ile o kadar çeşitlendi ki aradığınız özelliklere sahip yemek odası kategorisi içerisinden dahi karar vermek çok zor olacaktır.

Modern ürünler genellikle daha az yer kaplar ve teknolojik fonksiyonlar tasarımlara daha çok yansır.

Klasik ve avangarde tasarımlı
yemek odaları bu alan için uygun genişliğe sahip salonlar için oldukça ideal. Ayrıca çarpıcı ve iddialı bir dekorasyondan hoşlananlara özel bir konsept.


Ev dekorasyonun da zamanın eskitemeyeceği bir şey varsa o da kesinlikle ahşap mobilyalar bize göre cevizin açık ve koyu tonları doğal meşe renkleri ve doğanın işlenmemiş saflığını bulabileceğiniz natürelizimden yana olan herkes için uygun olan
ahşap yemek odaları 2017 yılında oldukça ön plana çıkacağa benziyor.


Country mobilyalar denizi,rüzgarı, gökyüzünü, ormanı kısaca doğada bulunan tüm güzellikleri sanatsal bir notaya ve sadeliğe çevirerek olabildiğince doğal ve asil çizgilerle stilini evlere yansıtıyor. Mobilya da en kendine özgü tarzın
country ürünler olduğunu düşünüyoruz. Bu tip tasarımlardan haberdarsanız ya da incelemeye başladıysanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Country müzik türünden hayat felsefesine kadar bir yaşam türü olsa da bu dizaynın en güzel yansımasını ve örneğini mobilya modellerinde inceleyebilirsiniz.

Bir Önceki Blog Yazımız Olan Antreler İçin Portmanto Dizaynı Yazımızı İnceleyebilirsiniz.
14.1.2017
İç mimarın seçtikleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.