Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Renk

Genişlik

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
11.990,00 TL
6.200,00 TL
6.200,00 TL
4.400,00 TL
Bu kategoride toplam 52 ürün listeleniyor.

Bahçe Masaları Modelleri

Bahçe ve balkon dekorasyonunun olmazsa olmazı olan bahçe masası modelleri, onlarca farklı renk ve model alternatifi ile şimdi web sitemizde. Ahşap malzemeden, polistren malzemeye, metal yapıdan, monoblok yapıya kadar, alanınıza ve size uygun pek çok farklı alternatifi tek bir sayfada sunuyoruz. Bahçe masası modelleri, tek satılabilir olmasının yanı sıra, özel fiyat teklifi ile toptan olarak da satılabilmektedir. Aynı zamanda bahçe masası modellerimizi dilerseniz, masa takımı olarak sandalye grubu ürünlerimizle de tercih edebilirsiniz. Bahçe masası modellerimiz uv korumalıdır, pek çok model renk seçeneklidir, malzeme olarak antistatik özellik taşır. Yine pek çok modelimizde, kullanım alanınıza ve istediğiniz özelliklere uygun olarak zemin ayar mekanizmalı masa alternatifleri mevcuttur. Konumlandıracağınız alana uygun model alternatiflerini belirlemek için, ücretsiz olarak iç mimarlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 

Bahçe Masası Modelleri Ve Bahçe Masası Fiyatları

Kare, yuvarlak, oval veya dikdörtgen gibi farklı formlarda ve farklı malzeme yapılarına sahip model alternatiflerimiz mevcuttur. Tıpkı renk ve form seçenekleri sunduğumuz gibi fiyat açısından da geniş bir skalaya sahip olan bahçe masası modellerimiz, her bütçeye hitap etmektedir. Kalite olarak orta ve üst segment ürün gamında yer alan modellerimizin tamamı kalite sertifikalıdır. Ürünler, yurt dışı gönderim için uygun Avrupa üretim standartları koşullarını sağlamaktadır. Toptan alımlar için fiyat teklifi uygulamamız mevcuttur. Fonksiyonel bahçe masası modellerimiz kolay silinebilir özelliktedir. Birçok modelimiz düzenli bakım gerektirmez. Bahçede konumlandırılan ürünler olduğu göz önünde bulundurularak, malzeme olarak en çok tercih edilen ürünlerimiz; ahşap desenli, mat yüzeyli polipropilen bahçe masalarıdır. Bahçe masaları genellikle ıslak alan kullanımı olan mekanlarda tercih edildiği için, plastik formda satılmaktadır. Plastik masa modellerimiz polipropilen malzemedir ve ömürlük kullanım için tasarlanmıştır.
 

Bahçe Masaları Kurulum ve Kullanım Olanakları

Kullanım açısından kolay temizlenebilir yapı ve formda sunmuş olduğumuz ürünler aynı zamanda kurulum bakımından da avantaj sağlamaktadır. Modellerin ebatına göre değişmekle birlikte bazı modellerimiz de-monte, bazı modellerimiz ise kullanıma hazır halde monte teslim edilmektedir. Yurt içi toptan alımlarda sunmuş olduğumuz ek hizmetlerden biri de ücretsiz montaj avantajıdır. Size özel hazırlanan ve oldukça korunaklı paketlenen bahçe masası modellerinin aynı zamanda toplu alımlarda ücretsiz montaj hizmetini de sağlamış oluyoruz. Metal modellerimizde aşınma yıpranma ve kararma durumu söz konusu değildir. Kullanım talimatlarına uyulması ve temizlik sırasında kimyasal malzeme kullanılmaması halinde, tüm ürünlerimiz uzun yıllar sorunsuz kullanım niteliği taşımaktadır. İki, dört ve altı kişilik olarak üretilen bahçe masalarımız, projenizin ya da alanınızın durumuna göre uygunluk sunan ölçü seçeneklerine sahiptir. Modellerimiz mobilya garanti kapsamına girmektedir, tarafınıza teslim edilene kadar yurt dışı siparişleri de dahil olmak üzere sigortalıdır. Aynı zamanda bahçe masası ve bahçe mobilyası modellerimizle kombinleyebileceğiniz, aynı dokuda ve tarzda üretilen bahçe sandalyesi modellerimiz de mevcuttur.
 

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.