Tüm Filtreler

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Renk

Genişlik

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 162 ürün listeleniyor.

Bahçe Koltuk Takımı

Bahçenizde ya da balkonunuzda konumlandırabileceğiniz şık bahçe koltukları modelleri keyifli ve konforlu zamanlar geçirmeniz için tasarlanan özel seri ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Sıcak ve soğuk hava koşullarından etkilenmemesi için tasarlanan 4 mevsim kullanıma uygun modellerimiz, açık alanda keyifli ve konforlu dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Bahçe mobilyası kategorisinde yer alan koltuklarımız hem set şeklinde satılmakta olup hem de modüler satışa açıktır. Alanınıza uygun olacak şekilde; tekli, ikili, ve üçlü koltuk alternatiflerimiz mevcuttur. Otel, cafe, balkon, bahçe gibi alanlarda kullanıma uygun modellerimiz, toptan olarak da satılmaktadır. Toptan satışlarımız kurumsal statüde olup, konu ile ilgili görevli satış temsilcileri yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bahçe mobilyanıza karar verirken, bünyemizde yer alan iç mimarlarımızdan da ücretsiz destek ve projenize uygun öneriler alabilirsiniz.
 

Konforlu, Elegan ve Dayanıklı Bahçe Koltukları

Terasınıza ve bahçenize özel üretilen comfort bahçe koltuğu serilerimizde, ls ve slim şeklinde alanınıza uygun olacak ebat seçenekleri yer almaktadır. 4 mevsim kullanıma uygun olan bahçe koltuklarımızın kumaşı, havuz kenarı veya sahil kullanımına uygun olması açısından kolay kuruyabilir özelliktedir. Nefes alabilen dokuda imal edilen kumaşlarımız 15 dakikada kuruma garantilidir. Kol ve ayak detayları metal olarak üretilen modellerimiz, kataforez elektrostatik toz boyadır ve farklı renk seçeneklerine sahiptir. Modüler satılan ürünlerimiz aynı zamana sehpalı kol ve sehpasız kol alternatiflidir. Bahçe koltuğu koleksiyonlarımızda çarpıcı renk alternatifleri mevcuttur. Dilediğiniz ürüne istediğiniz renk kombinini uygulayabilirsiniz. Modellerimizin sınırsız çeşitli konfigürasyonlarda, modüler sistem sayesinde mekana bağlı olarak farklı kombinasyonlarla yerleştirilmesi kolaydır.
 

Bahçe Koltuğu Modelleri Ve Fiyatları

Geniş bir terasa veya bahçe alanına sahipseniz, salıncak ya da bahçe sandalyesi yerine, bahçede kullanıma uygun malzemede üretilen bir oturma grubu modelini tercih ederek alan hacminizi uygun doğrultuda kullanabilirsiniz. Farklı model ve fiyat alternatifleri bulunan bahçe koltukları kategorimizde, indirimli ve exclusive ürünler olmak üzere, çeşitli fiyat ve model segmentleri yer almaktadır. De-monte olarak gönderilen ürünlerimizde, toptan yurt içi alımlarında ücretsiz montaj hizmeti sunulmaktadır. Ürünlerimiz yurt içinde ücretsiz gönderim statüsündedir. Teslimat süresince taşıma sigortası yine şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Yurt dışı bölgesinde de sıklıkla tercih edilen bahçe koltuğu modellerimizin teslimatı için yalnızca sevkiyat bedeli ödenmekte olup, yurt içi koşulları ile aynı fiyata sipariş verilerek ürünlerin alışverişi tamamlanmaktadır. Yurt dışında özellikli toplu alım projeleri için rağbet gören bahçe mobilyası kategorimizde yer alan ürünler, dayanıklı malzeme yapısı ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Islak alan kullanımına uygun olması açısından, modellerimiz; küflenmez, koku yapmaz ve paslanmaz formdadır. Ürünlerimiz nemli bezle silinmeye uygundur. Kullanım talimatı göz önünde bulundurularak kimyasal malzeme ile temizlenmemesi önerilir. Yine toptan alımlar göz önünde bulundurulduğunda kolay ödeme imkanları sunabilmek için banka kampanyalarımızı ve 18 ay’a varan taksit seçeneklerini sunarak ödeme aşamanızı kolaylaştırmktayız.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.